Filters
Пребарување
ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИТЕ КОЧАНИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ЗДРУЖЕНИЕТО НА ВОЗАЧИ КОЧАНИ ги нуди следниве услуги:

- Регистрација на возила
- Технички преглед
- Бесплатни превентивни технички прегледи
- Издавање меѓународна возачка дозвола
- Осигурување
- Хомологација
- Атест на плински уреди и сите други видови
- Издавање зелени карти и полиси 

Нема повеќе чекање во ред, закажете онлајн

ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИТЕ КОЧАНИ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Тодосија Паунов бр. 111, 2300 Кочани
Град: Кочани
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа