Filters
Пребарување
ЗОНА ЕКСПРЕС дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЗОНА ЕКСПРЕС претставува сервис за разладни уреди

- Сервис за сите видови транспортни разладни уреди
- Сервис за разладни системи, ладилници, витрини
- Овластен сервис за разладните системи CARRIER TRANSICOLD 
- Винклување на електро мотори

ЗОНА ЕКСПРЕС дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

The Perfect Idea

Реномираната компанија ЗОНА ЕКСПРЕС од Гевгелија постои од 1989 година. Компанијата е познато име во сегментот на разладни уреди и опрема, а особено е специјализирана за сервисирање на транспортни разладни уреди. Во рамките на својата дејност како компанија имаме многу придонесено во развојот на сообраќајот, транспортот и шредицијата во Македонија. Наша главна дејност е сервисирање и одржување на разладни уреди од светски познатите брендови CARRIER TRANSICOLD и THERMO KING.

400x270

КВАЛИТЕТЕН СЕРВИС

ЗОНА ЕКСПРЕС на своите клиенти им обезбедува и квалитетен сервис за сите видови товарни возила, кој го реализираме со сопствената up to date услуга, при што ги почитуваме сите ЕУ стандарди и регулативи.

zona-expres-clubeconomy

СТРУЧЕН ТИМ

Вработените во ЗОНА ЕКСПРЕС Сервис се стручно оспособени и имаат големо знаење и искуство за да ги решат и најделикатните дефекти. Доказ за тоа се бројните сертификати и признанија кои ги има нашиот стручен тим.

zona-expres-clubeconomy

24 ЧАСОВНА ПОДДРШКА

Во работењето на ЗОНА ЕКСПРЕС наше мото и приоритет е задоволен и среќен муштерија и за таа цел даваме 24 часовна поддршка како сервис и нашите телефони се 24 часа отворени за да можете да побарате помош или услуга од нас. Располагаме и со возило, специјално опремено за да извршиме секаков вид сервисирање надвор од сервисот.

400x270
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Индустриска зона бр. 13, 1480 Гевгелија
Град: Гевгелија
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Костадин Маренчев


Мапа

Документи