Filters
Пребарување
ТЕХНОКООП доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ТЕХНОКООП е специјализирана за проектирање и опремување на ентериери со различна намена. 

Водејќи се од нашето мото КАКО ЗА СВОЈА КУЌА, со почит спрема желбите и потребите на нашите клиенти, во процесот на набавка и производство на мебел користиме веќе испробани и квалитетни материјали и производи од светски познати и реномирани производители

Уникатен дизајн и безпрекорен квалитет!

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ПРОИЗВОДИ

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001 : 2008
ISO 14001 : 2004

NEF-NEF Homeware

Продавница за аксесоари за домот

www.nef-nef.mk Facebook
tehnokoop-clubeconomy

Подетално за компанијата

ТЕХНОКООП

ТЕХНОКООП доо – Скопје е компанија која на македонскиот пазар постои од 1989 година. ТЕХНОКООП доо е веќе етаблиран успешен бренд во сегментите дизајн, изработка и опремување на ентериери со мебел по сечиј вкус.

Види повеќе
400x270

ПРОЕКТИРАЊЕ И ОПРЕМУВАЊЕ

Компанијата е специјализирана во проектирање и опремување на простори со различна намена. Понесени од нашето мото: КАКО ЗА СВОЈА КУЌА, ние целиме кон мебел со добар дизајн и добар квалитет, на што целиот тим на ТЕХНОКООП доо е примарно посветен и со чија помош успешно ги решаваме сите предизвици.

Види повеќе
400x270

УНИКАТЕН ДИЗАЈН И БЕЗПРЕКОРЕН КВАЛИТЕТ - ТЕХНОКООП

Со целосна почит кон желбите и потребите на нашите клиенти, во процесот на набавка и производство на мебел користиме веќе испробани и квалитетни материјали и производи од светски познати и реномирани производители.

ТЕХНОКООП доо располага со тим на архитекти кои се секогаш подготвен да ги исполни барањата на клиентите и да го приспособи мебелот на нивните потреби, мерки и вкусови. Сето ова загарантирано го реализираме со уникатен дизајн и безпрекорен квалитет.

Image Designers

ЕКО КОЛОР ЦЕНТАР

CNC фарбање на медијапан (MDF) и фурнир

Професионално фарбање на медијапан (MDF) и фурнир во мат и висок сјај изведба

Бои по избор

tehnokoop-clubeconomy
tehnokoop-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Борис Трајковски бр. 95 А,
1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт

Тони Трајковски


Мапа