Filters
Пребарување
СИН-АГ 95

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата СИН-АГ 95 се занимава со производство и големопродажба на текстил за опремување и употреба во домот, како и за опремување на апартмани и хотели.

- Колекција бања
- Колекција спална
- Колекција кујна
- Колекција дневна
- Хотелска програма
- Колекција долна облека

sin-ag-95-clubeconomy

Колекција бања

Висококвалитетен памучен фротир
со одлични абсорбирачки својства.
Производи
sin-ag-95-clubeconomy

Колекција спална

Нежни ќебиња за совршенство
во секој дел од домот.
Производи
sin-ag-95-clubeconomy

Колекција кујна

Совршени, практични
и безбедни.
Производи
sin-ag-95-clubeconomy

Колекција дневна

Внесете текстура и топлина
во вашата дневна соба!
Производи
sin-ag-95-clubeconomy

Хотелска програма

Удобност
исто како дома!
Производи
sin-ag-95-clubeconomy

Колекција долна облека

100% растеглив памук направен од
органски памучни влакна.
Производи

Подетално за компанијата

СИНАГ - Бренд кој ги топли вашите домови повеќе од 25 години

Благодарение на повеќе од 25-годишната експертиза во производство и големо продажбата, како и континуираното инвестирање во производствена опрема, вработени и погони, можеме да гарантираме долгорочен квалитет и колекции според најновите трендови.

sin-ag-95-clubeconomy
sin-ag-95-clubeconomy

ЛИДЕРИ НА ПАЗАРОТ УШТЕ ОД
1995 ГОДИНА

Со модерна технологија и следење на највисоките еко стандарди, повеќе од 25 години докажуваме зошто сме први на пазарот.

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Внимателен избор на материјали, со цел да понудиме уникатно искуство кое ќе трае.

5 Брендови

Нашите брендови се уникатни по нивните креативни и интригантни дизајни, широкиот спектар на бои, високото ниво на квалитет и нивната изложеност на еколошки тестирања.
 

300+ Производи

Фротирски производи се потписот на СИНАГ, но нашата голема понуда вклучува и кујнски крпи, ќебиња, чаршафи, прекривачи, јоргани, перници, стази за бања, долна облека и...
 
 

50 Mашини

Со комбинација на модерна технологија и долгогодишно искуство овозможуваме производство на асортиман со извонреден квалитет и долготрајност.
 
 

2 Локации

Започнавме со продажба на разни конци и предива во две мали продавници, сега се гордееме со два производствени погони и портфолио кое е конкуретно и зафаќа голем дел од пазарот во регионот.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Видое Смилевски Бато бр.2, 1200 Тетово
Град: Тетово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи