Filters
Пребарување
МФ ЈАНАКИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата МФ ЈАНАКИ се занимава со сервисирање и
продажба на:

- Трактори
- Тракторски резервни делови
- Резервни делови за земјоделска механизација

- Резервни делови за вилушкари
- Резервни делови за градежна механизација

Производство на трактори од брендот ROLAN

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Земјоделски, градежни и други фирми кои употребуваат трактори, вилушкари, камиони и друга градежна механизација

БРЕНДОВИ

Подетално за компанијата

 

МФ ЈАНАКИ

 

Компанијата МФ ЈАНАКИ, која успешно работи од 1990 година, се занимава со сервисирање и продажба на:

 • • Трактори

 • • Тракторски резервни делови

 • • Резервни делови за земјоделска механизација

 • • Резервни делови за вилушкари

 • • Резервни делови за градежна механизација

Секојдневно инвестираме во нови технологии и усовршување на тимот за да може да ги следиме барањата на пазарот и да понудиме најквалитетна и најпрофесионална услуга. Во секој момент располагаме со голем избор на резервни делови за брендовите: BEPCO, FDR, TVH, KOLBENSCHMIDT, YENMAK, TNS, TRADISC, FINIMPIANTI, FORD, FIAT, IMT, MASSEY FERGUSON…

СЕРВИСНИ УСЛУГИ

МФ ЈАНАКИ има долгогодишно искуство во репарирањето и ремонтирањето на трактори и во овој сегмент го завземаме првото место во Македонија.

 • • Ремонтирање на мотори

 • • Машинска услуга

  • ● Обработка на радалици

  • ● Обработка на блокови

  • ● Обработка на глави

  • ● Трнување на блокови

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Западен булевар бб, 1430 Кавадарци
Град: Кавадарци
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)70/376 601

Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-дин Ѓоко


Мапа

Документи