Filters
Пребарување
КЛИМА ЛАЈФ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата КЛИМА ЛАЈФ се занимава со: продажба, монтажа и сервис на сите видови клими и топлотни пумпи

- Монтажа и сервис
- Хемиско и антибактериско чистење
- Генерален годишен сервис

 

Подетално за компанијата

КЛИМА ЛАЈФ е фирма која ви нуди продажба, монтажа и сервис за сите видови клима уреди. Соработуваме со Техно Маркет и други директни увозници на клима уреди, како Gree Mak, Vivax, ICS group, Tesla и Favorit. Заедно со овие компании и нашиот тим, кој што е тручен во својата област, ви овозможуваат да го направите вистинскиот избор, прецизно да ја одредите моќноста на клима уредот кој ви е потребен. Воедно нудиме и да ја реализираме набавката на клима уредот што заедно сме го одбрале.

Не чекајте, побарајте не 075/660 092. Со нас е полесно.

klima-life-clubeconomy
klima-life-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Гаврил Константиновиќ бр. 60, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)75/660 092

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа