Filters
Пребарување
АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ 

Aптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби

On-line аптека

 

АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ

Подетално за компанијата

Акции во Анни Фарм

Нарачајте ONLINE

Можност за плаќање:

- online со платежна картичка или

- при испорака на врата.

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА за нарачки над 1.500 денари низ цела Македонија!

Нарачајте ONLINE
anni-farm-clubeconomy

Подетално за компанијата

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

anni-farm-clubeconomy
anni-farm-clubeconomy

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент. Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

ДНА АННИ ФАРМ има аптеки на три локации во Скопје

ПЗУ Аптека АННИ ФАРМ

ЛОКАЦИЈА ХРОМ

Работи со лекови поддржани од Фондот за Здравство

Работно време од 7.30 до 20.30

Тел: 02/20 44 287

Online Аптека  Брендови  Акции

ПЗУ Аптека АННИ ФАРМ

ЛОКАЦИЈА ТЦ CAPITOL

Работи само со лекови на приватно

Работно време од 9.00 до 22.00

Тел: 02/24 45 935

Online Аптека  Брендови  Акции

Нова Betty аптека

ЛОКАЦИЈА Веднаш спроти 8-ми Септември

Голем избор на медицинска, органска козметика и додатоци во исхрана.
Проверете во што се разликува нашата услуга и добијте соодветна фармацевтска грижа

Online Аптека  Брендови  Акции
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Исаија Мажовски бр. 44, лок. 5, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-ѓа Билјана


Мапа