Filters
Пребарување
АЛФИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговска компанија која се занимава со малопродажба на стоки за широка потрошувачка. Располагаме со два АЛФИ ТЕХНОЦЕНТРИ, во Куманово и Скопје, во кои ќе најдете повеќе од 50.000 производи за сечиј вкус: бела техника, аудиои и видео опрема, греење и ладење, апарати за домаќинство, нега и убавина, спорт и рекреација, електро материјали, осветлување, санитарии, ламинати, авто програма, ПВЦ столарија, алати, се за градина, домаќинство, текстил...

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001:2015

АЛФИ КЛУБ ЧЛЕН?

НАЈАВИ СЕ ЗА ДА ГИ ИСКОРИСТИШ СИТЕ ПОВОЛНОСТИ

            

Подетално за компанијата

Реномираната трговска компанија АЛФИ на македонскиот пазар успешно постои повеќе од 30 години и секојдневно успешно ја гради својата приказна која започна далечната 1990 година. Во своите два АЛФИ ТЕХНОЦЕНТРИ, во Куманово и во Скопје, располага со над 50.000 производи за сечија потреба и сечиј вкус. Од огромниот асортиман со кој располагаме, нашите потрошувачи имаат можност да купуат и преку 150 производи од нашиот бренд FABBYGO и да се уверат во нивниот квалитет. Освен квалитетни производи, нудиме и ниски цени, бидејќи добрата цена се уште ја има главната улога во спротивставувањето на конкуренцијата и превземањето на поголем дел од пазарот. Еден од главните аспекти на нашиот маркетинг е создавање уникатен начин, пат за ефикасна продажба, различен од оној на нашата конкуренција, а истовремено ефикасен и ефективен на долги патеки и во привлекувањето на нови потрошувачи, кои ќе ни бидат главната движечка сила за поголем растеж и подобра продажба.

alfi-bi-clubeconomy

ТВ/Аудио/Видео

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Бела Техника

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Апарати за домаќинство

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Апарати за нега и убавина

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Спорт и рекреација

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Осветление и електроматеријали

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Ламинати и подови

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Туш кабини и санитарија

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ПВЦ Столарија

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

РАЧЕН И ЕЛЕКТРИЧЕН АЛАТ

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

АВТОКОЗМЕТИКА И АВТОГАЛАНТЕРИЈА

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

СЕ ЗА ВАШАТА ГРАДИНА

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ДОМАЌИНСТВО И ТЕКСТИЛ

Види повеќе
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 7, бр. 16, 1300 Куманово
Град: Куманово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Александра Серафимовска


Мапа