Filters
Пребарување
СЕРТА дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

СЕРВИС ЗА ХИГИЕНА И РАБОТА НА ВИСОЧИНА

Компанијата СЕРТА е синоним за професионално, ефикасно и беспрекорно извршување на услуги од областа на одржување на хигиената и работа на височина

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

OHSAS 18001:2007

ДЕЛ ОД УСЛУГИТЕ КОИ ГИ ИЗВРШУВАМЕ:

  • • Тековно, секојдневно чистење на деловни простории

  • • Чистење на висински недостапни стаклени фасади

  • • Чистење на достапни стакла

  • • Монтажа на висински недостапни рекламни платна и билборди

  • • Машинско длабинско перење на теписи, теписони и тапацирани гарнитури

  • • Машинско чистење на сите видови трвди подови: мермер, гранит, плочки, пвц...

Подетално за компанијата

СЕРТА

Од основањето па до денеска СЕРТА  е синоним за професионално, ефикасно и беспрекорно извршување на услуги од областа на одржување на хигиената и работа на височина.

СЕРТА е првата компанија за чистење во Македонија која воспостави ISO 9001 стандард за квалитет во нашето работење. Како компанија сме целосно подготвени и посветени да ги исполниме сите барања и потреби на нашите клиенти од областа на хигиената и можеме да ги понудиме сите решенија за беспрекорно чистење, без разлика дали тоа се вашите деловни простории или вашиот дом.

serta-clubeconomy
serta-clubeconomy

МОДЕРНА ОПРЕМА

За извршување на нашите услуги секогаш користиме професионални машини, алатки и додатоци и притоа соработуваме со светски познатите брендови: WAP Nilfisk Alto - Германија, KARCHER - Германија, REM ElektroMachinen - Германија, TASKI-USA, 3M-USA, TTS - Италија, IPC Euromop - Италија. Нашата компанија е исто така и овластен дистрибутер за сите производи од брендот WAP Nilfisk-Alto.

serta-clubeconomy
serta-clubeconomy

УСЛУГИ

Успехот на СЕРТА се заснова на искуство стекнато од долгогодишното работење и вршење услуги во областа на хигиената и работата на височина, примена на меѓународните стандарди за квалитет и секако кадровските политики кои се спроведуваат со голема грижа и строго дефинирани правила и норми.

serta-clubeconomy
ЧИСТОТАТА Е МНОГУ ВАЖНА И Е ДЕЛ ОД НАШЕТО И ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВИЕ
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Св. Кирил и Методиј бр.18, локал 1, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа