Filters
Пребарување
ПРЕМИУМ ФАСАДНИ СИСТЕМИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата PREMIUM FACADE SYSTEMS се занимава со професионална изведба на екслузивни фасадни системи:

- Структурални стаклени фасади
- Стаклени огради на балкони и тераси
- Внатрешни стаклени огради за скали и други ентериери
- Стаклени туш паравани

ПРЕМИУМ ФАСАДНИ СИСТЕМИ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Џон Кенеди бр. 9 Б, 2/14, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)72/235 970

Социјални медиуми

Лице за контакт

Атилла Бајрам