Понуда - Побарувачка
Almero Olivio
Ткаенината на Olivio Almero Mattress душекот, со маслиново масло нуди антибактериска заштита, kиселоста на маслиновото масло е компатибилна со онаа на нашата кожа и како резултат на тоа, ова древно откритие е идеално за нега на кожата: ја прави да биде свиленкаста на допир и истовремено ја штити од слободните радикали кои предизвикуваат стареење.
АЛМЕРО - Гостивар
Тел: +389 (0)42/221 640
+389 (0) 42 221 641

info@almero.com.mk
www.almero.com.mk
www.almero.
clubeconomy.mk

Компанијата ЛЕАД ПРОФИЛИ се занимава со:
- Изработка и монтажа на профилирани лимови и лимарска галантерија
- Машинска изработка и монтажа на рамен фалцуван лим
- Изработка на лачни кровови
- Набавка и монтажа на полиуретански и панели од минерална волна
- Монтажа на фасади до височина од 22 м
ЛЕАД ПРОФИЛИ - Скопје
Тел: +389 (0)2/2400 906
+389 (0)2/2464 388

leadprofili@t-home.mk
www.lead-profili.mk
www.lead-profili.
clubeconomy.mk

САМО ВО КЛИМА ЕКСПЕРТ побарајте го новиот SAMSUNG 360 CASSETTE комерцијален клима уред со иновативен дизајн
КЛИМА ЕКСПЕРТ дооел - Скопје
Продажба на големо и мало на велосипеди, резервни делови за велосипеди
Продажба на мотори и резервни делови за мотори
Продажба на гуми за велосипеди, авто гуми и индустриски гуми (SAVA, TIGAR, SPRINT, TRAYAL, CAPRIOLO, SHIMANO, SRAM)
Детски колички CANGAROO
ПИР КОМЕРЦ доо - Скопје
Проектирање и производство на мебел по нарачка (дневни, детски, спални соби, кујни, ходници, плакари, мебел за деловни објекти), врати од масивно дрво. Нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, задоволувајќи ги и најпребирливите вкусови и најкомплицираните идеи за ентериерно уредување.
МЕР-КОМ МЕБЕЛ / БУРИМ ДИЗАЈН - Дебар
Увоз и продажба на украсни стиропорни лајсни од италијанската фирма BOVELACCI
САХЕМ ХРОМОС - Гостивар
Тел: +389 (0)70/215 927
+389 (0)72/273 372
+389 (0)70/251 204

info@sahemhromos.com.mk
www.sahemhromos.com.mk
www.sahemhromos.
clubeconomy.mk
1 од 644
Добивај newsletter
Компас