Filters
Пребарување
ОЗОН ГОЛД

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ОЗОН ГОЛД се занимава со дистрибуција и продажба на медицински и козметички препарати

 

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО НАШАТА ONLINE ПРОДАВНИЦА

Прочистете го вашето тело со моќта на озонот

Подетално за компанијата

 
100 % Озонирано ладно цедено маслиново масло во капсула

OZONE GOLD - OZONE FACTOR

 

Една капсула содржи 50 mg ОЗОН

Силен антиоксиданс

Прочистување на телото од штетните влијанија на околината

Поттикнувач на работата на имунолошкиот систем

Уништување на бактерии, габи и вируси

Подобрување на циркулацијата

Стимулирање на регенерацијата на ткивата

При несоница, недостиг на енергија и проблеми со концентрација

ozon-gold-clubeconomy
ozon-gold-clubeconomy
ozon-gold-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Кеј на револуцијата бр. 3-2/4, Кочани
Град: Кочани
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)70/213 806

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа