Filters
Пребарување
ОСКА-ПРОМ дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ОСКА-ПРОМ се занимава со продажба на:

- Керамички плочки
- Елементи за бањи
- Ламинатни подови

Сигурна достава до Вашата дестинација
ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО И КВАЛИТЕТ, ВО ЧЕКОР СО НАЈНОВИТЕ ТРЕНДОВИ

ОСКА-ПРОМ дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ОСКА - ПРОМ

Компанијата ОСКА-ПРОМ од Виница на македонскиот пазар опстојува од 1993 година. Сите овие години постојано вложуваме и ја прошируваме палетата на производи што им ги нудиме на потрошувачите, обидувајќи се да ги задоволиме сите нивни потреби и барања. За овие 25 години успеавме да се специјализираме во секторите: керамички плочки, елементи за бањи и ламинатни подови.

oska-prom-clubeconomy
oska-prom-clubeconomy

КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ

Можеме да се пофалеме дека располагаме со голем избор на керамички, гранитни плочки и стаклени мозаици. Во ОСКА-ПРОМ ќе ги најдете производите на: Keramika Kanjiza, KAI, Zorka-Keramika, Keros, Marazzi, Atlas Concorde, Unicer, Ape и уште многу италијански и шпански познати брендови...

ЕЛЕМЕНТИ ЗА БАЊИ

За да блесне Вашата бања во најнов луксузен стил Ви ги препорачуваме елементи за бања од брендовите Inker, Kolo, Geberit, Favorit, Luksor, Vidima, Letop, Emon, Azzura, Fayans, Cersanit…

oska-prom-clubeconomy
oska-prom-clubeconomy

ЛАМИНАТНИ ПОДОВИ

За Вашите спални, детски и дневни соби Ви нудеме ламинатни подови од 7 мм, 8 мм, 10 мм и 12 мм, со класи AC3, AC4, AC5, од познати европски брендови, како Krono Original, Kronopol, Floorpan, Kronoswiss.

Секогаш кога барате висок квалитет и најдобра цена, ние сме тука за Вас!

ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО И КВАЛИТЕТ,
ВО ЧЕКОР СО НАЈНОВИТЕ ТРЕНДОВИ

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Страшо Пинџур бр 3, 2310 Виница
Град: Виница
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)33/363 841

Социјални медиуми

Лице за контакт

Кире Мицов


Мапа