Filters
Пребарување
ОРБИКО МАКЕДОНИЈА доо - ORBICO GROUP

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

SHELL GLOBAL LUBRICANTS SUPPLIER

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА е дел од компанијата ORBICO GROUP - водечки дистрибутер во Централна Европа која работи во 19 земји и управува со повеќе од 200 глобални и локални брендови

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА е овластен увозник и макродистрибутор на производите на Shell за Македонија.

 

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Транспортни компании, авто сервиси, градежни компании, фабрики, електрани

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА доо - ORBICO GROUP

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Image Description

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА доо е овластен увозник и макродистрибутор на производите на Shell за Македонија.
 

Image Description

Shell

Shell е глобална меѓународна нафтена компанија со седиште во Холандија. Активностите на Shell Group вклучуваат: екстракција и рафинирање на суровата нафта и природен гас, истражување и развој, дизајнирање иновации, нови технологии и глобални решенија, продажба и дистрибуција на горива, масти и масла, гас и хемикалии... Компанијата има сопствен синџир на бензински пумпи, сопствени извори на нафта и гас и дава низа енергетски, инженерски и инженеринг услуги. Единаесетата година по ред, Shell е најголем светски снабдувач на масла, а денес е рангиран на 12-то место меѓу најпознатите светски брендови.

Image Description

Orbico Group

ОРБИКО МАКЕДОНИЈА е дел од компанијата Orbico Group - водечки дистрибутер во Централна Европа, која работи во 19 земји и управува со повеќе од 200 глобални и локални брендови.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Борис Трајковски бр. 286, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Милена Раповска
Александар Христов


Мапа

Документи