Filters
Пребарување
МЕТОДИКА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата МЕТОДИКА се занимава со продажба на широка палета иновативни производи, од кои поголемиот дел се во сегментот бои и лакови

- Водоотпорни премази, боја за спречување на појава на мувла, термо премаз за ѕидови, гумиран заштитен премаз, трајна елестична маса за хидроизолација, боја за купатила, боја за гаражни подови, фломастер за фуги, спреј против лизгање, самолеплива силиконска лента...
- Производи кои помагаат против влагата и мувлата
Smart Wall Paint Set, пишувај - бриши боја
SWP пишувај - бриши фолија

НОВО - Тапети за во бања и во кујна

Подетално за компанијата

МЕТОДИКА

Компанијата МЕТОДИКА се занимава со продажба на широка палета иновативни производи, од кои поголемиот дел се во сегментот бои и лакови.

Производите кои до сега ги среќававме само во списанието ТОН, од сега се достапни и на нашиот пазар.

metodika-clubeconomy
metodika-clubeconomy

ПРОИЗВОДИ

 • • DRYLOK – Водонепропустен премаз, универзална хидроизолациона боја

 • • WASSERDICHT – Трајна еластична маса за хидроизолација

 • • LEAK SEAL СПРЕЈ – Гумиран заштитен премаз

 • • PRIMA WHITE – Боја која спречува појава на мувла

 • • STOPKONDENZ – Термопремаз за ѕидови

 • • LEAK SEAL ЛЕНТА – самолеплива силимконска лента

 • • BULLS EYE 123 ПОДЛОГА

 • • БОЈА ЗА КУПАТИЛА – Боја за освежување кади и плочки

 • • СПРЕЈ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ – Антилизгачка боја во спреј

 • • АБСОРБЕР НА ВЛАГА - За поздрав живот, без прекумерна влага и кондензација

 • • ФЛОМАСТЕР ЗА ФУГИ

 • • EPOXYShield - Боја за подови во гаражи

metodika-clubeconomy

ТАПЕТИ ЗА ВО КУПАТИЛО И КУЈНА

metodika-clubeconomy
metodika-clubeconomy
metodika-clubeconomy

SWP пишувај – бриши фолија

SWP пишувај – бриши фолија, Smart Whiteboard Sheets листовите доаѓаат во ролна од по 20 парчиња, едноставно се залепуваат на ѕид, без селотеип или лепак, по нив може да се пишува, брише и лесно се острануваат. Еден ваков лист вредимкако 20 flip chart листови, што значи дека овие паметни самолепливи листови се идеални за презентации.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица:
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)78/257 646

Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-дин Боби


Документи