Filters
Пребарување
ЛА ВИТА Пица Ресторан

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ЛА ВИТА е повеќе од Pizza ресторан

Кај нас ќе ги јадете највкусните пици, но и топено сирење, пастрмаилии, пасти, скара, како и многу други разновидни ЛА ВИТА специјалитети. Покрај убавата храна, кај нас секогаш ќе уживате и во убавата музика.

ЛА ВИТА кетеринг

Игротека за деца

ЛА ВИТА Пица Ресторан

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ЛА ВИТА Pizza Ресторан

Ресторанот ЛА ВИТА во Струмица е повеќе од Pizza ресторан. Во него покрај тоа што ќе уживате во највкусните пици, топено сирење, пастрмаилии, пасти и други италијански специјалитети, ќе може да јадете и вистинска скара, но и многу други разновидни ЛА ВИТА спецјалитети.

Кај нас утрото започнува со вкусен доручек и добро топло кафе, денот со највкусните пици, пастрмајлии, топено сирење, скара и разновидните ЛА ВИТА специјалитети... На крајот од денот, заедно со пријателите уживајте во различните вкусови на пицеријата збогатени со ладна кригла пиво, квалитетно вино или прекрасен сладолeд.

la-vita-pizza-restoran-clubeconomy

највеселите забави и прослави

Покрај во храната, во ЛА ВИТА Pizza Ресторан секогаш ќе уживате и во убавата музика и во нашата инвентивност да ги организираме најубавите и највеселите забави и прослави на сите позначајни празници. Располагаме со голем капацитет внатре и исто толку надвор во нашата уникатна и раскошна летна бавча. Организираме свадби, крштевки, веридби, матурски, родендени... За љубителите на спортски настани организираме следење на натпреварите на видео бим.

la-vita-pizza-restoran-clubeconomy
la-vita-pizza-restoran-clubeconomy
la-vita-pizza-restoran-clubeconomy

ЛА ВИТА кетеринг

Големото искуство во кујната и во подготвувањето најразлични специјалитети го искористивме и за организирање на посебн кетеринг одел со кој нашите кулинарски вештини ги направивме достапни и за вашите домашни прослави.

Игротека за деца

Ограничете го времето на вашето дете поминато пред екран и бидете пример за здрав, активен живот кој вклучува многу игра. Децата имаат потреба од слобода и време за играње. Нашата игротека е идеално место да бидете повеќе со вашите деца и да ги поттикнете нивните кративни способности.

la-vita-pizza-restoran-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Климент Охридски бр. 53, 2400 Струмица
Град: Струмица
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)34/349 800

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа