Filters
Пребарување
ХОТЕЛ ВЛАХО

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Бутик хотелот -  Хотел ВЛАХО се наоѓа во центарот на Скопје, во мирен кварт без бука, ентериерно и концептуално дизајниран по мерка и потребите на гостите. Хотел ВЛАХО располага со 14 луксузно опремени соби и 9 ексклузивни апартмани и е идеално место за туристички и бизнис посетители.

ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ
ДЕЛУКС КРАЛСКИ АПАРТМАН
СУПЕРИОР АПАРТМАНИ
ДЕЛУКС СОБИ
СТАНДАРД СОБИ
ЕКОНОМИЧНИ СОБИ

Хотел ВЛАХО е опремен со безжичен интернет, има сопствен бесплатен паркинг, а обилниот доручек, веќе му е заштитен знак меѓу гостите.

Дополнителни услуги: Користење на конференциска сала, превоз од и до аеродром и други видови превоз, рент а кар, разни видови туристички тури, услуги за перење/пеглање.

Подетално за компанијата

 
идеално место за туристички и бизнис посетители

Бутик хотел ВЛАХО

 

Бутик хотелот ВЛАХО се наоѓа во центарот на Скопје, во мирен кварт без бука, концептуално и ентериерно дизајниран по мерка и потребите на гостите. Хотел ВЛАХО располага со 14 луксузно опремени соби и 9 ексклузивни апартмани, и е идеално место за туристички и бизнис посетители на Скопје. Сите соби се луксузно опремени, со телевизор, телефон, клима, безжичен интернет… Хотелот располага со бесплатен паркинг, ресторан, лоби бар... Љубезниот и секогаш добро расположен персонал Ви е 24 часа на располагање.

Види повеќе
hotel-vlaho-clubeconomy

ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ

Апартман од 42 м², опремен со кралски кревет, простор за седење, 42 инчниот ЛЕД телевизор, чајна кујна...
 

hotel-vlaho-clubeconomy

ДЕЛУКС КРАЛСКИ АПАРТМАН

Рајски комфор и стил, модерно уредување, специјално дизајниран простор од 40 м², кралски брачен кревет или 2 единечни кревета, ЛЕД телевизор, биро, софа...

hotel-vlaho-clubeconomy

СУПЕРИОР АПАРТМАНИ

Елегантно уреден и опремен, 36 м², кралски брачен кревет или 2 единечни кревета, ЛЕД телевизор, биро, софа...
 

hotel-vlaho-clubeconomy

ДЕЛУКС СОБИ

Доколку сакате да се чувствувате како дома престојувате во нашите делукс соби. 20 м², брачен кревет и два единечни кревета, биро, ЛЕД телевизор

hotel-vlaho-clubeconomy

СТАНДАРД СОБИ

Топлата атмосфера, удобен кревет, големина на соба: 17 м²
 
 

hotel-vlaho-clubeconomy

ЕКОНОМИЧНИ СОБИ

Собите нудат елеганција, удобност, пријатност... големина 14 м²
 
 

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 9 Мај бр. 3, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Таша Влахо, +389 (0)70/257-306


Мапа